, 18 Жовтня
booked.net
3 Березня, 2021, 9:45

Як 13-річна вінничанка готувалася і здобула золото на чемпіонаті України з танців на візках

Своїм талантом та харизмою вінничанка 13-річна Яна Верба підкорила три десятка суворих суддів на чемпіонаті України зі спортивно-бальних танців на візках. Це були змагання високого рівня, на які з’їхались учасники різного віку з усієї України. В одній з програм Яна разом із суперницями на величезному танцювальному майданчику виконувала вальс, самбу та джайв.

Як повідомляє телеканал «ВІТА», до змагань Яну готували столичні тренери. Двічі на тиждень батьки возять її до київської танцювальної студії. Один із танців, хоч найважче давався на репетиціях, все ж приніс одну з перемог: Яна «обтанцювала» навіть чемпіонів Світу.

В руках вінничанки – чемпіонське золото. Причому, не перше в житті Яни Верби. Свою танцювальну кар’єру дівчинка почала ще три роки тому разом з колективом танцівниць на візках центру «Гармонія», і вже не раз підкорювала велику сцену.

– В «Гармонії» я почала впевненіше себе почувати, показувала себе людям. Зараз я нічого не боюся, – розповідає Яна Верба.

Брати участь у танцювальних батлах такого високого рівня дівчинка мріяла давно. Втім, до чемпіонатів допускаються лише учасники на професійних, спеціально прилаштованих для танців візках. А це задоволення – не з дешевих, каже мама дівчинки Марина Верба. Тим більше, виготовляють їх виключно на індивідуальне замовлення.

– На рівні міста нас дуже підтримали. В нас не було візка для танців і наша мерія нам допомогла придбати особливий візочок для танцю, – говорить Марина Верба.

Тож тепер, у всеозброєнні, талановита вінничанка зможе приносити рідному місту ще більше перемог. Наступні змагання, з яких збирається привезти нагороди танцівниця, відбудуться  восени.

Останні новини

Новини

16 Жовтня
15 Жовтня
13 Жовтня
12 Жовтня