, 29 Травня
booked.net
4 Лютого, 2021, 10:01

Як отримати фінансування на втілення ідей, і хто може взяти участь у конкурсі «Комфортні громади» – розповідає заступник голови Вінницької обласної ради

На Вінниччині стартував конкурс Вінницької обласної Ради «Комфортні громади». Хто може взяти участь та отримати фінансування на втілення ідей? Якими можуть бути ці ідеї?

Детальніше про це у програмі «На часі» розповіли заступник голови обласної ради Дмитро Чаленко та голова правління фонду громади «Подільська Громада» Олена Данілова.

Нагадаємо, у конкурсі можуть брати участь  проєкти, розроблені та подані територіальними громадами та районними радами Вінницької області. Проєкти-переможці цієї категорії отримують до 350 тис. грн із бюджету Конкурсу та зробити власний внесок – не менше 50% від загального бюджету проєкту (з населенням до 10 тис. осіб власний внесок – не менше 30 % від загального бюджету проєкту).  Спільні проєкти, розроблені декількома органами місцевого самоврядування, матимуть такий  обсяг спів фінансування: до 500 тис. грн – з бюджету Конкурсу, а власний внесок – не менше 50 % від загального бюджету проєкту.

Учасникам Конкурсу пропонується розробити проєкти за такими напрямами:

 «Безпечна громада» –  впровадження сучасних цифрових технологій та рішень для підвищення рівня безпеки та добробуту жителів громади (в тому числі створення систем відеоспостереження).

 «Здоров’я жителів громади» –  здійснення належного матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я (первинного та вторинного рівня) задля забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення області.

 «Сучасна громада» –  розвиток спортивної та туристичної інфраструктури, благоустрій територій і зон відпочинку, розбудова та модернізація мереж вуличного освітлення та інше.

«Доступні послуги» –  розвиток центрів надання адміністративних послуг.

«Спроможна громада» –  економічний розвиток громад, розвиток малого підприємництва.

 «Культурний розвиток громади» –  відновлення та збереження історико-культурної, духовної спадщини.

 «Інклюзивна громада» –  підтримка осіб з інвалідністю та створення безперешкодного життєвого середовища.

Умовами Конкурсу визначено термін подання проектів в електронному вигляді – до 26 березня; проєкти-переможці будуть визначені до 13 травня.

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня