, 26 Червня
booked.net

Як у Вінниці стати на облік до Центру зайнятості за умов воєнного стану

Мешканці Вінницької громади та біженці, які реєструються і залишаються у Вінниці, можуть звертатися до Вінницького міського центру зайнятості щодо працевлаштування або отримання статусу безробітного. Для цього необхідно проконсультуватися з фахівцями: телефоном або ж записатись на прийом.
«Вінницький міський центр зайнятості працює у звичайному режимі: з понеділка по четвер з 9:00 до 17:00, у п’ятницю – з 9:00 до 16:00. Вінничани та переселенці можуть звертатися до нас за консультацією. Ми надамо відповіді на будь-які питання», – зазначає начальниця відділу інформаційної роботи та архівної справи Вінницького міського центру зайнятості Жанна Чубій.

Для отримання статусу безробітного, необхідні такі документи: паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, трудова книжка із записом про звільнення, диплом про освіту.

З питань пошуку роботи та отримання консультацій, звертайтеся до Вінницького міського центру зайнятості за номерами: 55-44-90; 55-16-97.

Нагадаємо, що Уряд затвердив Постанову щодо надання у 2022 році застрахованим особам одноразової матеріальної допомоги у зв’язку з втратою роботи через військові дії. Виплати 6500 гривень допомоги від держави здійснюються через програму «єПідтримка» в сервісі «Дія».

Пропозиція доступна громадянам України в областях, де ведуться активні бойові дії. Зокрема, до програми увійшли Волинська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська області та Київ. Одноразову виплату можуть отримати наймані працівники, за яких сплачується ЄСВ та ФОП усіх груп.

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня
22 Червня