, 27 Січня
booked.net
31 Березня, 2021, 12:07

Як вінничанам скористатися субсидіями на комунальні послуги – розповіли у Департаменті соцполітики

У зв’язку із наближенням кінця опалювального сезону вінничан попереджають про те, що все менше часу залишається до розрахунку житлової нової субсидії – «на літо». Директорка департаменту соціальної політики Вінницької міськради Валентина Войткова у Facebook нагадала, що користувачам пільг потрібно потурбуватися про виплату чи реструктуризацію боргів.

«Субсидія не призначається, якщо станом на 1 травня поточного року структурний підрозділ соціального захисту отримає інформацію про наявність заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, загальна сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 грн ).

Житлова субсидія у вищевказаному випадку, призначається з початку неопалювального сезону (з травня) за умови документального підтвердження сплати заборгованості або укладання договору реструктуризації протягом двох місяців з початку такого сезону, в іншому випадку – з місяця наступного, але у грошовій безготівковій формі, тобто кошти будуть перераховані на рахунок Мінсоцполітики в АТ «Ощадбанк», з якого здійснюється перерахування коштів на рахунки управителів багатоквартирного будинку та/або об‘єднань і виконавців комунальних послуг», – підкреслила В.Войткова.

Тому вона радить завчасно перевіряти стан розрахунків. Слід зазначити, що інколи люди сплачують певну суму, не звертаючи уваги на те, що постачальник вимагає значно більше. Саме так утворюються борги, про які споживач не знає. Але у такому випадку субсидію він може не отримати.

Вінничанам отримати детальну інформацію можна за номерами тел:

  • – 50-83-88 ; 50-91-33 УСЗН ( Правобережне);
  • – 50-86-70 ; 50-86-77 УСЗН (Лівобережне).

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня