, 21 Жовтня
booked.net
24 Червня, 2021, 12:41

Які пляжі Вінниці безпечні: висновки експертів Держпродспоживслужби

Фахівцями Вінницького міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області за участю представника КП ВМР “Комбінат комунальних підприємств” було проведено обстеження пляжів м. Вінниця щодо їх готовності до літнього сезону.

В ході обстеження було встановлено, що на пляжах “Гонти” та “Хімік” організовано щоденне прибирання територій, встановлені урни та контейнери для збору побутових відходів, роздягальні, лавочки, тіньові навіси, громадські туалети та душові кабіни, санітарно-технічне обладнання яких підключено до централізованих мереж водопостачання та каналізації. Забезпечено роботу медичних пунктів та рятувальників.

Разом з тим, на території пляжу “Гонти” є лише антисептики для рук, а дезінфікуючі засоби для прибирання санітарно-побутових приміщень та роздягалень відсутні.

На пляжі “Центральний” відсутній громадський туалет та контейнери для збору твердих побутових відходів (на території пляжу є лише урни). Не організовано медичний пункт та рятувальну станцію.

На момент обстеження підсипка пляжів “Гонти”, “Хімік”, “Центральний” чистим піском не проведена.

На адресу начальника комунального підприємства Вінницької міської ради “Комбінат комунальних підприємств” направлено лист про необхідність забезпечити підсипку пляжів “Гонти”, “Хімік”, “Центральний” чистим піском та придбати дезінфікуючі засоби з метою проведення прибирання туалетів, душових кабін, роздягалень, медичних пунктів на територіях пляжів. Обладнати громадський туалет (або біотуалети), медичний пункт та рятувальну станцію на території пляжу “Центральний”.

Новини

20 Жовтня
19 Жовтня
18 Жовтня