, 24 Жовтня
booked.net

Який рейтинг політичних партій на Вінничині? – соцопитування

Команда політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» є беззаперечним лідером виборчих перегонів до міської ради Вінниці та місцевих рад Вінницької області. Про це йдеться в соціологічному опитуванні, проведеному Соціологічним центром  SocioInform (м. Львів) в період з 13 по 18 червня.

У дослідженні взяли участь 2000 осіб – жителів Вінниці і області. Результати опитування представили вчора, 6 липня, у Вінниці.

Як наголосила представник центру Наталя Зайцева, якби вибори депутатів відбувалися під час опитування, то більшість в міській раді Вінниці отримала б «Українська стратегія Гройсмана». За неї готові проголосувати до 52,7% від кількості тих, хто визначився із голосуванням. На виборах до міських рад «УСГ» отримала б 35,3% голосів тих, хто визначився.

Який рейтинг політичних партій на Вінничині? – соцопитування

За чинного мера Вінниці готові віддати голоси 54,2% від усіх опитаних. Відсоток серед тих, хто голосуватиме, ще більший – 59,4%.

«Безумовним лідером (на виборах мера Вінниці) є Сергій Моргунов. У нього є шанси отримати перемогу навіть у першому турі», – сказала Наталя Зайцева.

Вона також звернула увагу, що 85% вінничан помічають зміни на краще в житті міста останніми роками. По області цей показник становить 60%.

При цьому, 51% вінничан високо оцінили роботу міської влади щодо протидії COVID-19. «Понад половина респондентів сказали, що відчувають себе захищеними і впевнені, що в разі другої хвилі пандемії, влада вже готова», – сказала Зайцева.

Останні новини

Новини

23 Жовтня
22 Жовтня
21 Жовтня