, 27 Листопада
booked.net
30 Жовтня, 2020, 19:03

Яким буде склад Вінницької облради VIII скликання

На Вінниччині потужна команда партії «Українська Стратегія Гройсмана» прогнозовано успішно заявила про себе на виборах до місцевих рад усіх рівнів. Довіра жителів Вінниччини до цієї політичної сили привела її представників до переконливої перемоги.
За попередніми даними, які навряд чи вже зміняться, до Вінницької обласної ради VIII скликання «Українська Стратегія Гройсмана» привела 40 депутатів. Таким чином фракція «УСГ» стане найбільшою. По 11 політичних «багнетів» в облраді матимуть «Батьківщина» та «Європейська солідарність»; «Слуга народу» – вісьмох депутатів; партії «За майбутнє» та «ОПЗЖ» матимуть по сім депутатів.
Владислав Скальський, голова Вінницької ОДА (2019 – 2020 рр.), який нині стає депутатом облради, зазначає:
– До Вінницької обласної ради VIII скликання від “Української Стратегії Гройсмана” проходять досвідчені господарники, які мають досвід розвитку територій. Це буде персональний склад не політиканів, а саме господарників, які працюють на землі, які знають, що необхідно для розвитку цієї території, які мають досвід розвиткового впливу на свою територію і які готові працювати “не за погони, а за правду”. Ми напрацювали стратегії розвитку кожної територіальної громади, синтезували ці плани в Стратегію розвитку Вінницької області. І тепер в якості інструменту, який дозволятиме нам реалізовувати все, що було заплановано, маємо ту більшість, яка необхідна, щоб конструктивно та прагматично приймати ті рішення, які необхідні для розвитку Вінниччини.

Останні новини

Новини

26 Листопада
25 Листопада
24 Листопада