28 Липня, 2022, 13:07
Ямпільська лікарня отримала нове обладнання на ₴320 тисяч

Ямпільська територіальна лікарня поповнила фонди сучасним урологічним обладнанням, придбаним коштом бюджету Ямпільської міської ради у розмірі 320 тисяч гривень.
Ендоскопічні прилади – цистоскоп та резектоскоп використовуватимуться для діагностики та лікування захворювань сечостатевої системи.
Закупівля цього обладнання стала можливою завдяки рішенню виконкому про внесення змін до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини та вторинної спеціалізованої медичної допомоги Ямпільської міськради та виділенню коштів на закупівлю, – інформує Ямпільська міська рада.
Врешті громада зробила ще один крок для покращення медичних послуг.








