, 27 Січня
booked.net

Ярослав Хребтій: «Вінницька «Пироговка» – одна з найкращих обласних лікарень в Україні»

Ярослав Хребтій

Ярослав Хребтій – чи не єдиний з депутатів обласної ради, хто почав опікуватися реформуванням охорони здоров’я на Вінниччині. За його сприяння у Вінниці відкрито найбільший в Україні (після «Охматдиту») хірургічний корпус у лікарні ім. М. І. Пирогова. Про це та багато іншого медик розповів у програмі «RESPECT» на телеканалі «ВІННИЧЧИНА».

Ярослав Віталійович – людина багатогранна. Він депутат Вінницької обласної ради 7-го скликання, голова постійної комісії Вінницької обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення, а також заступник головного лікаря з організації хірургічної допомоги Вінницької обласної клінічної лікарня ім. М. І. Пирогова та судинний хірург Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М. І. Пирогова. Тому він, як ніхто, знає, в якому напрямку потрібно розвивати медицину на Вінниччині, йому відомо про всі проблеми у вінницьких лікарнях.

Для охорони здоров’я Вінниччини мною та командою однодумців в облраді були зроблені колосальні речі у галузі медицини. Передусім: вкладено чимало коштів у наші лікарні, відкриті нові відділення, закуплено чимало обладнання для нових оперативних втручань, а також відкриття хірургічного корпусу у «Пироговці», у що вже мало хто вірив. Тож тепер я можу з упевненістю сказати, що пишаюсь нашою обласною лікарнею імені Миколи Івановича Пирогова, розповів Ярослав Хребтій.

Хірургічний корпус укомплектували найсучаснішим обладнанням за передовими європейськими технологіями.

На мою думку, немає просто людей та колег, які приходять на роботу. Передусім, це має бути єдина залагоджена команда, адже лише тоді можна досягнути спільної мети. Тому наша лікарня імені Миколи Пирогова – одна із найкращих в України серед обласних медзакладів. Ми показуємо результати лікування, які можна спокійно презентувати на міжнародному рівні. Наші фахівці їдуть за кордон, де діляться досвідом. І коли наші доповіді приймають серйозні конгреси – це визнання того, що наші результати є цікавими, потрібними та не гіршими за європейські, додав Ярослав Віталійович.

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня