, 29 Травня
booked.net

Юна вінницька тхеквондистка Антоніна Томляк стала Чемпіонкою Європи

Чемпіонат Європи з тхеквондо серед дітей у Бухаресті зібрав 180 спортсменів із 23 країн світу. Серед них були вінничани Антоніна Томляк та Даніїл Кошевий, яких підготувала до змагань тренер Лілія Романенко. Так, Антоніна на міжнародному турнірі стала чемпіонкою Європи з тхеквондо у дитячому дивізіоні, а Даніїл посів п’яте місце.
Як розповіла тренер чемпіонки, дівчинка займається тхеквондо WT 6 років. На сьогодні одинадцятирічна спортсменка має чималі здобутки та звання. Вона є чемпіонкою Вінницької та Волинської областей з керугі (двобої), чемпіонкою Вінницької області з пумсе (показові комплекси), бронзовою призеркою чемпіонату України, багаторазовою чемпіонкою та призеркою рейтингових та міжнародних турнірів, чемпіонкою Європи серед дітей.

«Антоніні подобається займатись тхеквондо, особливо через те, що в цьому єдиноборстві багато використовується елементів із гімнастики і акробатики. Дівчинка дуже цілеспрямована та рішуча. Вона полюбляє брати участь у змаганнях, їздити в інші міста та країни. Намагається не пропускати жодного тренування, завжди бере участь у тренувальних зборах, особливо їй подобаються літні збори на Дністрі, та на морі», – говорить тренерка Лілія Романенко.

До чемпіонату Європи діти готувались два місяці, відвідували змагання в Україні.

«Для нас це перший досвід участі у європейській першості, сподівались хоча б на бронзу. Результат був неочікуваний, і від того ще більше приємний і приголомшливий. У зв’язку з воєнним станом цьогоріч чемпіонат України не проводився, тому у наступному році ми плануємо гідно виступити на українських майданчиках», – додала тренер.

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня