, 10 Червня
booked.net

Юні музиканти з Вінниці гастролють Польщею з програмою “Ні війні. Діти за мир в Україні”

Зі спільною програмою “Ні війні. Діти за мир в Україні” вирушили у турне Польщею вінницький дитячий гурт “Contrabass” та Зразкова майстерня естрадного мистецтва “Зоряна мрія” Палацу мистецтв “Зоря”. Про гуманітарну місію юних музикантів повідомляє телеканал “Віта”.  

Хлопці та дівчатка віком від 11 до 14 років вже виступили у місті Кельце та Єнджеюв. Попереду ще п’ять концертів у різних містах країни. Разом із молодими виконавцями виступає Народний артист України Микола Свидюк. 

Тур організували за підтримки Вінницької міської ради та керівництва міста Кельце, Польща.

Діти задоволені, що можуть нарешті показати себе. Вони скучили за публікою та виступами наживо. Такі концерти допомагають і дають натхнення не тільки глядачам, а й маленьким артистам. Вони співають українські пісні та світові хіти, – повідомляє директор Міського Палацу мистецтв “Зоря” Євген Майданик.

Гурт “Contrabass” – виконував в основному кавер-версії відомих рок-хітів. Гурт “Зоряна мрія” співав пісні українською, англійською, французькою, польською мовами.

“Своєю творчістю хлопчики та дівчатка пропагують мир в Україні та світі. І показують наскільки творчі та талановиті люди у нас. Дякуємо дружній Польщі та владі міста Кельце, за такий теплий прийом дітей-музикантів” – наголошує директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня