, 29 Травня
booked.net
14 Квітня, 2021, 12:57

Юні вінницькі домристки здобули Гран-прі Всеукраїнському фестивалі

Вінничанки, які навчаються у Вінницькій дитячій школі №2, цього року показали чудові результати на XXVI Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців на народних музичних інструментах.

Світлана Піскова отримала Гран-прі, а Катерина Кравчук – диплом I ступеня. Викладачка обох дівчат – Валентина Піскова. Концертмейстер Світлани – Світлана Ліпська, а Катерини – Інна Сергеєва.

Обидві дівчинки грають на народному музичному інструменті  домрі. Гра на музичних інструментах добре впливає на естетичні почуття дитини, розвиває пам’ять, покращує дрібну моторику рук. А участь у конкурсах вчить дітей йти до своєї мети, робить їх впевненішими в собі, – каже директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук.

Викладачка дівчат Валентина Піскова розповіла, що Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних музичних інструментах – це дуже престижний конкурс з високопрофесійним журі.

Катерина Кравчук навчається у п’ятому класі музичної школи, їй одинадцять років. Відмінниця, має чудову техніку виконання. Катерина – з музичної родини, її  мама піаністка, а Катя грає на гітарі, піаніно та домрі. Сестра-близнюк Каті також займається у нашій музичній школі. А Світлана Піскова – це моя внучка. Вона також навчається у 5 класі, відмінниця. Світлана – активна та наполеглива дівчинка. Є учасницею зразкового ансамблю домристів “Дзвінкі струни”. Любов до гри на домбрі у Світлани – з родини, адже її бабуся, дідусь та сестра грають на цьому музичному інструменті, – каже Валентина Піскова.

Також Валентина Піскова зазначила, що дівчатка є стипендіатками міського голови.

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня