19 Березня
booked.net

Юні вінницькі гімнастки здобули призи на міжнародному турнірі «New Look Cup» у Грузії

Представниці вінницького спортивного клубу «Elite» вдало виступили на міжнародному турнірі з художньої гімнастики «New Look Cup-2022». Він пройшов у Тбілісі (Грузія).

Про це повідомили в Асоціації спортивних журналістів Вінниччини.

На гімнастичний килим виходили представниці Грузії, США, Кувейту, Азербайджану, ОАЕ, Киргизстану, Вірменії, Ізраїлю, Казахстану, Естонії, Туреччини та інших країн. На турнірі, як почесні гості, були присутні українська бронзова призерка Олімпійських ігор Анна Різатдінова і відома грузинська гімнастка Саломе Пажава.

Україну на турнірі вперше представляли вихованки клубу вінницького «Elite» Ева Пинько і Єлизавета Харченко. А також харків’янка, багаторазова чемпіонка області Єва Сазонова. Нашу невелику команду супроводжувала тренер Аліса Бойко, яка через обстріли була вимушена переїхати із Харкова до Вінниці (разом зі своєю вихованкою) і нині працює в клубі «Elite».

За потужної конкуренції наші гімнастки виступили у Тбілісі дуже добре. Єва Пинько (вікова категорія 2011 року) посіла в загальному заліку сьоме місце.

Інша вихованка керівниці клубу «Elite» Дар’ї Чернякевич Єлизавета Харченко (2013 року) зайняла четверте місце в загальному заліку, виборола бронзову нагороду у вправі з обручем і «срібло» – у вправі без предмета.

Чудово виступила і Єва Сазонова (2012 року). Вихованка Аліси Бойко стала четвертою в загальному заліку, а також посіла треті місця у вправах без предмета та із булавами.

«Рівень змагань у Грузії був дуже високим. Тому досягнення наших гімнасток є вагомими. Приміром, у категорії Єви Пинько за медалі змагалися 36 спортсменок із багатьох сильних гімнастичних країн», — сказала Дар’я Чернякевич.

На турнірі «New Look Cup-2022» до українок ставилися з особливою повагою, зважаючи на героїчну боротьбу нашого народу проти російських окупантів. На параді відкриття їх особливо привітав Міністр спорту Грузії. Він подякував нашим гімнасткам за те, що приїхали на змагання у такий важкий для України час. Українкам найбільше за всіх аплодували та підтримували глядачі.

«В останній день організатори попросили всіх наших дівчат виступити із красивою показовою програмою. Ми її підготували, на радість вболівальникам. Серед іншого, Єлизавета Харченко демонструвала свій номер під патріотичну мелодію Насті Каменських», — додала Дар’я Чернякевич.

Наші зірочки й надалі продовжать прославляти Україну на міжнародному рівні. Днями Єлизавета Харченко виступатиме на турнірі в Кишиневі (Молдова). А Єва Пинько 26 листопада стартуватиме на чемпіонаті України з художньої гімнастики.