, 11 Червня
booked.net

Юні вінницькі спортсмени провідали поранених українських захисників

Цими вихідними спортивна спільнота Вінницької міської територіальної громади відвідала наших захисників, які проходять реабілітацію. Воїнам для швидкого одужання та відновлення здоров’я подарували спортивний інвентар, а також виступили із невеличким концертом.
Юні вихованці міських дитячо-юнацьких спортивних шкіл провели майстер-класи, продемонстрували художні гімнастичні вправи, спортивні акробатичні номери та зіграли з воїнами в королівську гру – шахи.

Під час концерту кандидат у майстри спорту з шахів МДЮСШ №6 Павло Півень подарував усім чуттєвий номер під гітару, а вихованець МСДЮСШОР з баскетболу – Євген Бондаренко, прочитав патріотичний вірш про Україну, які нікого не залишили байдужими.

«Особисто подякував та потиснув руку хлопцям, які перебувають на реабілітації. Бажаю швидкого одужання і дякую за все, що вони роблять для нас, тих хто залишається у тилу – це найменше що ми можемо зробити для них», – говорить голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.

Останні новини

Новини

10 Червня
9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня