, 11 Червня
booked.net

З Гуманітарного хабу Вінниці в різні куточки України відправились 780 тонн допомоги

Впродовж 100 днів роботи гуманітарний хаб Вінниці прийняв 785 тонн та передав у різні куточки України 780 тонн гуманітарної допомоги. Про це повідомляють у Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі. 

Волонтери хабу, заснованого благодійним фондом “Подільська громада” спільно із Вінницькою міською радою, опрацювали та “закрили” 833 заявки на отримання допомоги. 

“Це – сотні доставок на передову, передачі у звільнені від окупації міста, щирі посмішки та вдячність від бійців, медиків, переселенців. Гуманітарні вантажі надходили до хабу від благодійників з 15 країн світу. Наша щира вдячність їм за підтримку України!”, – зазначають у гуманітарному штабі. 

Гуманітарний хаб Вінниці за 100 днів передав 780 тонн “гуманітарки” у різні куточки України

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб, до якого входить вінницький гуманітарний хаб, був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна. 

Штаб об’єднує міжнародні органіхації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумшатбу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман. 

Останні новини

Новини

10 Червня
9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня