За ініціативи депутата від “Української Стратегії Гройсмана” Олега Легези у Жмеринській громаді модернізують мережу вуличного освітлення

У Жмеринській громаді розробили і почали реалізовувати стратегію оновлення вуличного освітлення – ініціатором цього виступив депутат Вінницької обласної Ради від “Української Стратегії Гройсмана” Олег Легеза, якого підтримали його однопартійці – Вінницький міський голова Сергій Моргунов та Вячеслав Соколовий – голова Вінницької обласної Ради.
Згідно плану, намічено встановити 300 LED-ліхтарів – за взірець було взято досвід Вінниці, яка сьомий рік поспіль визнається найкомфортнішим містом України.
Вже встановлено 35 точок вуличного освітлення у селі Сьомаки Жмеринської громади. Роботи тривають.
Важливо, що з бюджету Жмеринської громади на реалізацію цього проєкту не витратять жодної копійки.











