, 27 Січня
booked.net

З командою «Української Стратегії Гройсмана» до Вінницької облради балотується В’ячеслав Соколовий

В’ячеслав Соколовий

Команда «Української Стратегії Гройсмана» оприлюднила списки кандидатів до місцевих рад різних рівнів. Серед кандидатів – прокурор Вінницької області (2014-2019 рр.) В’ячеслав Соколовий.

В’ячеслав Соколовий народився у селі Плебанівка Шаргородського району. З 1997 до 2019 року служив в органах прокуратури. Нині він – заступник голови фермерського господарства «Плебанівський сад» у рідному селі.

— Я вирішив долучитись до «Української Стратегії Гройсмана», оскільки вбачаю майбутнє у цій політичній силі. У ній працюють професіонали, які знають, куди рухатись та як розвивати Вінниччину. А лідер команди Володимир Гройсман – це людина справи, яка оперативно реагує га сьогоднішні виклики й може забезпечити економічне зростання і соціальний захист населення, — пояснює В’ячеслав Соколовий.

Працювати на благо області – для В’ячеслав Петровича найважливіше завдання, саме тому й балотується до обласної ради. Нині він вже має певні плани, які реалізовуватиме в процесі роботи.

— Через десять років наша Вінниччина обов’язково стане ще більш квітучою, розвиненою та з усміхненими людьми у кожній громаді. Вірю, що спільно з командою «Української Стратегії Гройсмана» ми зможемо реалізувати у життя все задумане. А досягти цього можна лише з людьми, які люблять рідний край і свою справу, — наголошує В’ячеслав Соколовий.

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня