, 11 Серпня
booked.net

З початку великої війни лікарні Вінниччини отримали 21,5 мільйонів гривень фінансової підтримки

З перших днів повномасштабної війни з бюджету Вінницької громади було направлено 21,5 мільйонів гривень на придбання медикаментів, пального, а також спеціальних металоконструкцій, які використовують при пошкодженні кінцівок. Крім того, завдяки ефективній роботі і співпраці з НЦЗУ, комунальні заклади змогли закумулювати на власні потреби 7 млн 251 тис. грн. Про це повідомив голова Вінницької громади Сергій Моргунов під час виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, яке відбулось у Вінниці.  

Голова громади зазначив, що лікарні Вінниці мають запаси медикаментів, перев’язувального та витратних матеріалів, дезінфекційних засобів та антисептиків. Медзаклади дооснащенні потрібними меблями та інструментарієм.

Крім того, медичний персонал закладів охорони здоров’я Вінниці поглиблює свої знання та підвищує кваліфікацію. Так, за період війни для лікарів міста провели семінари з питань сучасного ведення пацієнтів з бойовою травмою, ведення ран за участі фахівців Великої Британії, Бельгії, Київської військово-медичної академії тощо.

Також працівники міських медичних закладів продовжують ефективно співпрацювати з фахівцями Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону.

У міськраді зазначають, що у  рамках візиту представники Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування ознайомилися з роботою лікувальних закладів Вінниччини.

Участь у робочому засіданні Комітету взяли очільники міста та області, керівники медичних закладів Вінниччини, профільних департаментів та представники галузі охорони здоров’я.

 

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня
8 Серпня