10 Серпня, 2023, 13:12
З російського полону вдалося повернути ще двох бійців з Вінниччини

7 серпня відбувся черговий обмін полоненими. З російських лап вдалося визволити 22 українських захисників. Серед них двоє бійців з Вінниччини.
Про це повідомив голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий.
“Двоє жителів Вінниччини – серед звільнених з полону 7 серпня! Це Олександр з Теплика та Сергій з Дашева. Попереду – реабілітація. Але головне – їх дочекалися рідні! Із поверненням додому, хлопці!”, – написав посадовець.
До України вдалося повернути 22 оборонці, які воювали у боях на різних напрямках фронту, уточнили в Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.








