, 19 Травня
booked.net
4 Листопада, 2020, 15:52

Офіційно: Мером Жмеринки втретє обрано Анатолія Кушніра

Центральна виборча комісія продовжує оприлюднювати результати місцевих виборів. Зокрема, на сайті ЦВК вже з’явилась інформація про голосування на виборах Жмеринського міського голови.

Мером Жмеринки втретє обрано Анатолія Кушніра, який балотувався від “Української Стратегії Гройсмана”. Він отримав підтримку 62,72% виборців Жмеринської громади, значно випередивши усіх опонентів.

Відповідно до інформації, оприлюдненої на сайті ЦВК, Анатолій Кушнір набрав 9564 голоси. Його найближча конкурентка Ольга Боровська, яка балотувалася від політичної партії “Сила і Честь” набрала 2025 голосів (13,28%). Третій результат у Зіновія Трахтенберга, висуванця партії “Пропозиція”, який набрав 1099 голосів (7,2%).

Авточернетка

Анатолію Кушніру 58 років. Він народився в Жмеринці. Закінчив Барський автодорожній технікум. Пройшов шлях від майстра виробничого підрозділу до керівника будівельного управління. Створив підприємства, на яких сьогодні працює близько сотні людей. Двічі був обраний міським головою Жмеринки. Координатор спецфонду «СтопВірус». Одружений. Має двох дочок та п’ятьох онуків. Полюбляє активний відпочинок. Життєвий девіз: «Не зупинятися на досягнутому, завжди йти вперед».

Останні новини

Новини

18 Травня
17 Травня