, 29 Травня
booked.net

За добу на Вінниччині інфікувалися коронавірусом 45 людей

Впродовж минулої доби, 22 листопада, у Вінницькій області зареєстрували 45 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Серед захворілих на коронавірус – одна дитина.

Про це повідомляє Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

За останню добу одужали 43 людини. Станом на 23 листопада хворіє 1 194 особи (в тому числі 200 дітей, медиків – 22).

За останню добу не зареєстровано летальних випадків, – повідомляють у Вінницькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

Скільки доз вакцин є в Україні

В Україні є понад вісім мільйонів доз вакцин проти COVID-19, і це достатня кількість для активного продовження вакцинальної кампанії. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Ігор Кузін під час розширеного засідання міжвідомчої регіональної координаційної комісії Київської області з виконання Національного плану вакцинопрофілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

За його словами, в Україні є близько п’ять мільйонів доз CoronaVac, близько три мільйони – Pfizer і понад 100 тисяч – Janssen, додаткові поставки якої очікуються найближчим часом.

Київська область була у трійці лідерів серед регіонів України за кількістю проведених щеплень проти COVID-19 рік тому. Тоді в регіоні робили близько 12 тисяч щеплень на добу, зараз – близько п’яти тисяч щеплень упродовж тижня. Причини цього відомі – активні бойові дії, масове переміщення населення, зокрема й медичних працівників, ускладнення логістичних маршрутів, зменшення кількості центрів і пунктів вакцинації та мобільних бригад. І Київська область, частина якої була тимчасово захоплена, – не виняток, – зазначив Ігор Кузін.

За його словами, істотне зниження охоплення щепленнями та неможливість в умовах війни дотримуватись карантинних обмежень створює ризики поширення пандемії COVID-19, які були мінімізовані у довоєнний період.

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня