, 2 Грудня
booked.net

За добу на Вінниччині коронавірусом інфікувалося 77 людей

Впродовж минулої доби, 7 листопада, у Вінницькій області зареєстрували 77 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Серед захворілих на коронавірус – 12 дітей.

Про це повідомляє Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

За останню добу одужала 71 людина. Станом на 8 листопада хворіє 1 558 осіб (в тому числі 243 дитини, медиків – 23).

За останню добу не зареєстровано летальних випадків, – повідомляють у Вінницькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

Підліткам дозволили бустерне щеплення

Підліткам дозволили робити бустерне щеплення проти COVID-19. Бустерну дозу підліткам рекомендують через шість місяців після завершення первинного курсу вакцинації. Якщо дитина, з медичних показань, отримала додаткову дозу вакцини, то бустер вводять через три місяці після отримання додаткової дози.

Для бустерного щеплення дітей віком від 12 років потрібно використовувати тільки мРНК-вакцину, яка схвалена до використання у цій віковій групі (наразі в Україні це Comirnaty/Pfizer), – інформує Міністерство охорони здоров’я України.

Для щеплення дітей 12-13 років обов’язковою є інформована згода (форма N 063-2/о) батьків або опікунів відповідно до статті 43 “Основ законодавства про охорону здоров’я”.

Пацієнти віком від 14 років можуть самостійно звернутися до будь-якого пункту щеплення проти COVID-19 чи центру вакцинації, при цьому не обов’язково мати декларацію з педіатром чи сімейним лікарем.

Останні новини

Новини

1 Грудня
30 Листопада