, 8 Червня
booked.net

За добу на Вінниччині від коронавірусу померло двоє людей

Протягом доби, 17 квітня, у Вінницькій області зареєстрували 89 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Серед дітей зареєстрували 10 випадків захворювання.

Про це повідомляє Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

За останню добу одужали 92 особи. Станом на 18 квітня хворіє 2534 особи (в тому числі 324 дитини, медиків – 58).

За останню добу зареєстровано два летальних випадки, – повідомляють у Вінницькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

“Омікрон” діагностовано по всій Україні

Коронавірус Omicron діагностують вже у пацієнтів по всій Україні, повідомляє Центр громадського здоров’я.

Референс-лабораторія діагностики ВІЛ/СНІДу, вірусних та особливо небезпечних патогенів ЦГЗ за результатами секвенування цього тижня підтвердила циркуляцію варіанта Omicron XBB.1.5 коронавірусу SARS-CoV-2 у всіх областях країни, – зазначають у Центрі громадського здоров’я.

Водночас нагадується, що минулого тижня варіант коронавірусу SARS-CoV-2 Omicron було виявлено у пацієнтів по всій країні, окрім Кіровоградської області, де цей штам було виявлено у відібраному зразку стічної води. Тоді експерти прогнозували, що незабаром штам буде виявлено у пацієнтів.

Центр громадського здоров’я також нагадує, що штам Omicron клінічно переноситься пацієнтами легше, але він передається швидше. Центр громадського здоров’я закликав українців вакцинуватись від COVID-19.

Останні новини

Новини

7 Червня
6 Червня