19 Листопада, 2021, 10:02
За добу на Вінниччині від коронавірусу померли 22 людини, інфікувалися – 973

За добу 18 листопада у Вінницькій області зафіксовано 973 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Померли 22 особи, одужали – 240.
Загалом за добу, 18 листопада, в Україні:
- зафіксовано 20 050 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19;
- 294 320 людей вакциновано проти COVID-19. Одну дозу отримали 102 857 людей, повністю імунізовані – 191 463 людини.

Також за минулу добу:
- госпіталізовано – 3 637 осіб;
- летальних випадків – 725;
- одужало – 22 304 особи.








