Субота, 23 Січня
booked.net
5 Листопада, 2020, 13:27

За кого проголосували вінничани до обласної ради?

Міська виборча комісія підрахувала голоси виборців міста Вінниці на виборах 25 жовтня у Вінницьку обласну раду. В обласному центрі це два виборчих округи – №9 і №10. Про це пише газета «Місто».

Журналісти з власних джерел отримали протоколи Вінницької міської виборчої комісії по цих двох округах. За їх результатами, найбільше голосів отримала партія «Українська стратегія Гройсмана». На другому місці – партія Європейська «Солідарність».

В «Українській стратегії Гройсмана» кажуть, що їх паралельний підрахунок голосів повністю співпадає з результатами, які встановила міська виборча комісія.

Загалом у Вінницьку обласну раду від УСГ заходять 40 депутатів (за результатами підрахунків на усіх виборчих округах області). За даними паралельного підрахунку голосів, по 11 депутатів в облраді матимуть «Батьківщина» та «Європейська солідарність»; «Слуга народу» – 8 депутатів; партії «За майбутнє» та «ОПЗЖ» – по 7 депутатів.

Підсумки голосування з виборів депутатів Вінницької обласної ради, округ №9

За кого проголосували вінничани до обласної ради?

Підсумки голосування з виборів депутатів Вінницької обласної ради, округ №10

За кого проголосували вінничани до обласної ради?

Про загальні і остаточні результати до виборів Вінницької обласної ради можна буде говорити лише після того, як свої протоколи оприлюднить обласна виборча комісія.

Останні новини

Новини

22 Січня
21 Січня
20 Січня
19 Січня
18 Січня