, 25 Червня
booked.net
13 Жовтня, 2021, 11:53

За корону “Міс Україна-2021” змагатимуться чотири вінничанки

Попри дефіцит “натуральних” дівчат, з яким зіткнулися організатори конкурсу краси “Міс Україна 2021”, їм все ж вдалося знайти 25 красунь без жодних імплантатів, татуювань, нарощеного волосся і нігтів і т.п.

При цьому одразу чотири чарівні учасниці тим чи іншим чином пов’язані з Вінницею – Нантіна Дрончак, Ольга Шамрай, Вікторія Гілітюк та Єлизавета Мірошниченко.

На сторінці шоу Інстаграм організатори представили всіх 25 учасниць, опублікувавши їх спокусливі знімки в відвертих купальниках.

Нантіна Дрончак — 26 років

Народилася у Вінниці, де закінчила архітектурний коледж, після здобула освіту в Київському Національному економічному університеті за спеціальністю “Міжнародна економіка”. Учасниця ТВ-проєкту “Супермодель по-українськи”. Нантіна поєднує роботу в модельному бізнесі з акторської. Була ведучою на ТБ, знімалася в рекламних кампаніях Samsung і Hyundai.

На конкурсі “Міс Україна 2021” буде одразу чотири вінничанки

Ольга Шамрай — 24 роки

Дівчина представляє місто Вінницю. Ольга захоплюється вивченням іноземних мов і вже вільно володіє чотирма мовами. Останні 6 місяців вона працює моделлю і стала екоактивісткою.

На конкурсі “Міс Україна 2021” буде одразу чотири вінничанки

Вікторія Гелітюк — 20 років

Міс Вінниця — 2021, студентка юридичного факультету і проходить навчання на військовій кафедрі, тому зараз вчиться відразу в двох університетах. Дівчина займалася 10 років хореографією і є призером багатьох танцювальних турнірів. Останні 2 роки Віка займається моделінгом, бере участь у фотосесіях і показах.

На конкурсі “Міс Україна 2021” буде одразу чотири вінничанки

Єлизавета Мірошниченко — 23 роки

Студентка економічного факультету, але мріє пов’язати своє майбутнє з телебаченням. Дівчина вже має досвід роботи на ТБ у Вірменії. Вільно спілкується англійською мовою і захоплюється танцями, адже все дитинство Юля гастролювала з ансамблем народного танцю “Барвінок” з Вінниці.

На конкурсі “Міс Україна 2021” буде одразу чотири вінничанки

Фінал 30 шоу краси “Міс Україна” відбудеться 21 жовтня. 25 найкрасивіших українок поборються за звання “Міс Україна-2021”, а також за нову корону з білого золота з дорогоцінними каменями, від ювеліра Джейкоба Араба.

Додамо, що у 2018 році звання “Міс Україна” отримала киянка Вероніка Дідусенко, у 2019 році переможницею конкурсу стала харків’янка Маргарита Паша. А у 2020 році найкрасивішою в Україні стала Єлизавета Ястремська. Дівчина гідно представила Україну на конкурсі “Міс Всесвіт” в Маямі й виявилася в ТОП-21 кращих учасниць конкурсу.

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня
22 Червня