, 27 Січня
booked.net
9 Листопада, 2021, 17:48

За нерозмитнене авто вінничанина оштрафували на 170 тисяч гривень

Сьогодні Вінницький апеляційний суд залишив без змін постанову Вінницького міського суду про вчинення адміністративного правопорушення громадянином та визнав правомірним рішення про накладення на нього 170 тисяч гривень штрафу. 

Чоловік порушив строк тимчасового ввезення транспортного засобу на територію України.

У травні 2020 року правопорушник потрапив у ДТП – нерозмитнене авто “BMW 530” зазнало значних механічних пошкоджень і його помістили на стоянку. Згодом чоловік свою машину там не знайшов, та поліцію про це не повідомив. Де нині перебуває іномарка, не знає. Також не звернувся до митниці для продовження терміну митного режиму, за що йому інкримінували порушення строку тимчасового ввезення транспортного засобу.

Згідно з частиною 1 статті 380 Митного кодексу України дозволяється подовження митними органами строку перебування нерозмитненого автомобіля з урахуванням дії обставин непереборної сили та особистих обставин громадян. Утім, за словами чоловіка, технічний стан автомобіля не дозволяв вивезти його за межі України, — інформує Вінницький апеляційний суд.

Представниця митниці виступила проти задоволення апеляційної скарги. Наголосив на тому, що у чоловіка була змога вивезти навіть значно пошкоджений автомобіль за межі України за допомогою лафета або евакуатора.

В матеріалах справи немає доказів, що машина – в критично аварійному стані, а у висновку автотоварознавчої експертизи вказано вартість її відновлення. Тож транспортний засіб підлягав ремонту.

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня
24 Січня