, 10 Червня
booked.net

За перемоги на всеукраїнських та міжнародних змаганнях відзначили 30 вінницьких спортсменів

15 лютого у Вінниці вітали 30 спортсменів, які здобули перемоги на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях протягом січня-лютого цього року. Вони вибороли золоті, срібні та бронзові нагороди, які додали до медального заліку Вінниччини. За високі результати усі спортсмени отримали подяки та подарунки від Вінницької міської ради та комітету по фізичній культурі та спорту.
На початку зустрічі голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський подякував Збройним Силам України за можливість виступати під жовто-блакитним прапором на спортивних аренах світу та України. Також він додав, що до лав ЗСУ вступили й чимало працівників галузі фізичної культури та спорту.

«Наші спортсмени не збавили обертів, а продовжили тренування аби здобувати перемоги на різного рівня змаганнях. Вінничани демонструють високі результати, як для нашого регіону, так і для всієї країни», – каже Сергій Краєвський.

Так, за підсумками здобутих медалей на чемпіонаті України з боротьби самбо, команда Вінницької області одержала перше командне місце серед юнаків. А вихованці МДЮСШ № 5 привезли вісім медалей різного ґатунку.

«Попри обставини Вінниця була достойно представлена на чемпіонаті України з боротьби самбо», – говорить старший тренер-викладач з самбо Вінницької обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Іван Нагорняк.

Також він розповів, що за тиждень – Петро Давиденко та Владислав Кирилюк представлятимуть Україну на кубку світу з самбо, який проходитиме на Кіпрі.

«За сорок років роботи мені вдалося підготувати багато майстрів спорту України та майстрів спорту міжнародного класу. Але найбільше я мрію, щоб один із моїх спортсменів здобув звання – Заслуженого майстра спорту», – додав він.

Подяки отримали й вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5, які стали чемпіонами на міжнародному рейтинговому турнірі з сумо класу «А» WEST-VIRU OPEN (ІІ ранг) (Естонія).

На чемпіонаті України зі стрільби кульової вінничани посіли друге загальнокомандне місце. Як зазначила майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби кульової Дар’я Волошина, вона разом із колегами здобули багато медалей і в особистому заліку, і в загальнокомандному.

А вихованець Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 Артьом Андрієнко, який став срібним призером Всесвітньої шахової Олімпіади для людей з обмеженнями по здоров’ю, розповів, що був наймолодшим шахістом даного змагання, але як додав його тренер Володимир Вусатюк, від цього не менш кваліфікованим.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня