, 6 Грудня
booked.net

За програмою “Муніципальне житло” у Вінниці зводять ще одну багатоповерхівку

Багатоквартирний будинок зводять на вулиці 600-річчя. Вперше для участі у Програмі введена квота для працівників релокованих підприємств.

Як написав на своїй сторінці у фейсбук заступник голови Андрій Очеретний, разом зі студентами Вінницького національного технічного університету – майбутніми будівельниками, проєктантами, інженерами він побував на об’єкті, де роботи почалися в серпні 2022 року.

Майбутні спеціалісти на власні очі побачили, з чого все починається, а також дізналися, які етапи потрібно пройти – починаючи з геодезичних досліджень до введення в експлуатацію. Це буде каркасний будинок з підземним паркінгом. Замість звичного природного газу тут все розраховано на електрику – йдеться про опалення, нагрів води та можливість приготування їжі. Електроенергію Україна виробляє самостійно, тож відмова від газоспоживання – це незалежність від різних факторів та обставин, а також суттєва економія під час опалювального періоду, – пише пан Андрій.

Зазначається, що за 13 років Програми Вінницька міська рада збудувала та ввела в експлуатацію 11 багатоповерхівок – це понад 62 тисячі м2 нового житла. Завдяки цьому проєкту більше тисячі вінницьких родин поліпшили житлові умови, 860 з них – учасники Програми.

Нещодавно, нагадаю, ми ввели в експлуатацію багатоповерхівку на вулиці Анатолія Бортняка – сучасний будинок зі зручностями для людей з обмеженими фізичними можливостями зокрема. Напередодні провели жеребкування для визначення учасників першої та другої черги Програми «Муніципальне житло Вінницької міської територіальної громади» у будинку на вулиці 600-річчя. Вперше введена квота для працівників релокованих підприємств. Ми зацікавлені в тому, щоб створювати умови для розвитку та комфортного життя людей в нашій громаді. Тож працюємо далі, – підсумував він.

Останні новини

Новини

5 Грудня
2 Грудня
1 Грудня