, 26 Вересня
booked.net
3 Листопада, 2021, 10:17

“За рік вулиця Батозька буде кардинально оновлена”, – Вінницький міський голова Сергій Моргунов

Вулицю Батозьку, як й інші міські вулиці, відремонтують у комплексі. Тут перекладуть трамвайні колії за технологією оксамитового шляху, оновлять дорогу, тротуари, влаштують велодоріжку, паркомісця. Вулиця отримає нове LED-освітлення. Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив міський голова Сергій Моргунов.

«За рік вінничани не впізнають територію від просп. Коцюбинського до вул. Академіка Янгеля. Модернізація об’єктивно назріла. Про це не раз спілкувався з мешканцями, отримував багато коментарів, повідомлень у соцмережах, – каже Сергій Моргунов. – Важливо, що проєкт інтегрований з іншими маштабними проєктами Стратегії «Вінниця 3.0»: будівництвом шляхопроводу Янгеля-Ватутіна та концепцією «Вінницької милі».

Реконструюють ділянку вулиці протяжністю 650 метрів. Найскладніший етап – перекласти трамвайні колії за технологією оксамитового шляху. Також у рамках проекту оновлять дорогу, тротуари, влаштують велодоріжку, паркомісця. Встановлять більше 30 камер спостереження.

«А ще – на цьому відрізку вулиці буде 2 нові зупинкові комплекси (навпроти торговельного центру) . На перспективу плануємо запустити вулицею новий тролейбусний маршрут. Зараз підготуємо необхідну інфраструктуру. І звісно, одна з пріоритетних ліній перетворення міського простору – озеленення. Понад півтори сотні дерев  висадять вздовж вулиці», – зазначив Сергій Моргунов.

Зараз на об’єкті демонтують контактну мережу та застарілі трамвайні колії, знімають старий асфальт та влаштовують комунікації. Перед підрядником стоїть завдання – до кінця року виконати максимум робіт, які можливі за нинішньої погоди. Завершити цей проєкт планують восени 2022 року.

(без назви)

Останні новини

Новини

23 Вересня
22 Вересня