, 10 Червня
booked.net
10 Вересня, 2021, 10:13

За сприяння депутата від “Української Стратегії Гройсмана” Олега Легези у Жмеринці облаштували спортмайданчик

Як цікаво та змістовно провести осінній вечір у дружній компанії? На це питання точно знають відповідь жмеринчани цього затишного двору. Усі разом вони об’єднали зусилля і втілили у життя свою давню мрію – заасфальтували і облаштували новий спортивний майданчик за адресою Одеський тупик.

Допоміг реалізувати ідею місцевим жителям депутат обласної ради від партії «Українська Стратегія Гройсмана» Олег Легеза.

Усі разом, і діти, і дорослі, об’єднали зусилля і декілька разів організували суботники у спільному дворі.

Хтось фарбував металеві конструкції, інші замінювали стару порвану сітку на нову, збивали дерев’яні щити та замінювали дерев’яні лавочки і старі гойдалки.

«Ви запитаєте, чи важко зробити таку справу? Відповім: не важко, якщо є чудова ініціатива і небайдужість від людей. Ми зібралися 4 чи 5 разів на суботники, і змогли зробити хорошу справу для підтримки спорту. Приємно спостерігати, як на оновленому майданчику вечорами збираються пограти волейбол, футбол, баскетбол і теніс і діти, і їхні батьки», – говорить депутат обласної ради Олег Легеза.

Хоч і будній день, але на майданчику сьогодні людно: діти і дорослі грають у волейбол. До гри запрошують і депутата Олега Легезу, а ще кажуть, що було б добре організувати спільний пікнік у дворі та запросити на осіннє чаювання міський духовий оркестр.

 

На оновленому спортивному майданчику сьогодні у змаганнях з волейболу змагалися жмеринчани з різних багатоповерхівок: Одеський тупик, 33/1, Верхня Трудова, 2 і 4а, вул. Одеська, 27 та 29.

Місцевий житель Олександр каже, що при зустрічах перед виборами про ремонт майданчика говорили усім кандидатам, і основною задачею було не лише замінити сітку та відремонтувати конструкції металеві, а й заасфальтувати поверхню.

Місцеві дякують і запрошують пограти у волейболМісцеві дякують і запрошують пограти у волейбол

«Як бачите, ми маємо гарний результат співпраці усіх жителів і нашого депутата. Тут і розмітка поля є», – говорить чоловік і йде далі грати.

Олег Легеза підкреслює, що подібні ініціативи легко реалізувати, коли люди вміють об’єднувати навколо того, до чого прагнуть:

«Якщо діти фарбували і облаштовували майданчик разом зі своїми батьками, то вони цінуватимуть його, і не будуть тут смітити і ламати».

Цього дня волейбол об’єднав і дітей, і дорослих!

 

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня