, 5 Грудня
booked.net

За сприяння “Української Стратегії Гройсмана” відновлено ранковий рейс електрички “Київ-Жмеринка-Київ”

Чимало мешканців Вінниччини були стурбовані скасуванням регіонального потягу “Київ-Жмеринка-Київ”. Розклад цього потягу, який прибував на кінцеву станцію маршруту вранці, дозволяв кільком сотням мешканців населених пунктів  Жмеринської, Вінницької, Калинівської, Козятинської громад вчасно діставатися до робочих місць.

В рамках карантинних заходів, впроваджених Урядом у 2020 р., керівництво «Укрзалізниця» тимчасово припинило курсування низки регіональних потягів, які здійснювали рейси за цим маршрутом.  Чимало людей через це втратило роботу.

Гніванський міський голова Володимир Кулешов та депутат Вінницької обласної ради Володимир Прідолоба (обидва – представники “Української Стратегії Гройсмана”) вирішили допомогти у розв`язанні цієї проблеми шляхом звернення до керівництва “Укрзалізниці”. Діалог дав позитивний результат: з 8 червня курсування ранкової електрички на маршруті “Київ-Жмеринка-Київ” відновлено.

  • Рух ранкового електропоїзду «Київ – Жмеринка» ВІДНОВЛЕНО!
    «З метою покращення обслуговування пасажирів та оптимального використання рухомого складу в приміському сполученні з 8 червня 2021 року до введення в дію розкладу руху на зимовий період 2021/2022 року на дільниці Фастів-1 – Жмеринка-Пас. призначається курсування наступних приміських поїздів…», – йдеться в офіційному повідомленні АТ «Укрзалізниця».
    Величезна подяка за сприяння та допомогу виконавчому директору регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Артему Мироновичу, начальнику служби приміських пасажирських перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Олександру Красноштану, начальнику Жмеринської дирекції залізничних перевезень Володимиру Буравському, а також усім, хто долучився у тій чи іншій мірі до вирішення даної проблеми. Як на мене, то це ще раз доводить: налагодження діалогу, партнерства та співпраці між владою та громадою є невід’ємними складовими успіху будь-якої територіальної громади. Саме це у підсумку дає ПОЗИТИВНИЙ РЕЗУЛЬТАТ! ДЯКУЮ ГРОМАДІ ЗА ДОВІРУ!” – написав у своєму Фейсбук Володимир Прідолоба.

За сприяння "Української Стратегії Гройсмана" відновлено ранковий рейс електрички "Київ-Жмеринка-Київ"

За сприяння "Української Стратегії Гройсмана" відновлено ранковий рейс електрички "Київ-Жмеринка-Київ"

Останні новини

Новини

2 Грудня
1 Грудня
30 Листопада