, 28 Вересня
booked.net
26 Січня, 2021, 15:12

За Володимира Гройсмана голосуватиме кожен десятий виборець центру України – опитування

Політична партія «Українська Стратегія Гройсмана» долає виборчий бар’єр і має всі шанси утворити свою фракцію у новому складі Верховної Ради України. Водночас кожен десятий виборець – житель центральних областей держави готовий проголосувати за лідера політичної сили – Прем’єр-міністра України (2016-2019) Володимира Гройсмана, якби він балотувався на посаду Президента України. Про це свідчать дані дослідження, проведеного Київським інститутом соціології.

Якби вибори до Верховної Ради відбулися вже найближчим часом «УСГ» отримала б 5,3% голосів серед тих, хто вже визначився із вибором. Якби найближчим часом відбулися вибори Президента України, то в цілому по країні Володимир Гройсман отримав би не менше 5,8% голосів виборців, а в центрі країни охочих підтримати його було б не менше 9,9%.

Як показало опитування, критична більшість українців – 74,3% – вважають, що справи в державі наразі йдуть в неправильному напрямку. Це пояснює зміни в електоральних настроях, зокрема в контексті довіри до політиків, які вже мають досвід управління країною.

Довідково

Упродовж 22 січня 2021 року Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів всеукраїнське опитування громадської думки. Методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера (computer-assistedtelephoneinterviews, CATI) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів опитано 1005 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України (крім АР Крим). Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України – АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей.

У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і без врахування дизайн-ефекту) не перевищує: 3,1% — для показників, близьких до 50%, 2,7% — для показників, близьких до 25%, 2,1% — для показників, близьких до 12%, 1,4% — для показників, близьких до 5%.

Останні новини

Новини

27 Вересня
26 Вересня