, 29 Травня
booked.net

“За заслуги перед Вінниччиною”: Прикордонник Могилів-Подільського загону отримав почесну вв=ідзнаку

Лейтенант Могилів-Подільського прикордонного загону Сергій Кладько отримав почесну відзнаку “За заслуги перед Вінниччиною”.

Нагороду офіцеру вручив голова обласної ради Вячеслав Соколовий. 

“Рішення про відзнаку пана Сергія обласна рада ухвалила ще наприкінці січня 2022 року. Але менш ніж за місяць розпочалась повномасштабна війна, і Сергій Кладько – на передовій. Дякую Сергію та його побратимам за службу, мужність і професіоналізм, за оборону державних кордонів і за те, що тут, на Вінниччині, ми маємо можливість працювати, забезпечувати соціальну й продовольчу стабільність та допомагати нашим Збройним Силам!” – зазначив Вячеслав Соколовий.

Прикордонника Могилів-Подільського загону нагородили відзнакою “За заслуги перед Вінниччиною” Прикордонника Могилів-Подільського загону нагородили відзнакою “За заслуги перед Вінниччиною” Прикордонника Могилів-Подільського загону нагородили відзнакою “За заслуги перед Вінниччиною” Прикордонника Могилів-Подільського загону нагородили відзнакою “За заслуги перед Вінниччиною” Прикордонника Могилів-Подільського загону нагородили відзнакою “За заслуги перед Вінниччиною”

До речі, у вільний від служби час Сергій досліджує фортифікаційні споруди рідного Могилів-Подільського району. Однією з них є оборонна споруда часів Другої світової війни – ДОТ-86, розкопаний в селі Серебрія неподалік від Могилева-Подільського.

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня