, 10 Червня
booked.net

Забезпечення надійного тилу – один із пріоритетів роботи Вінницької обласної Ради у 2022 році

На черговій 34 сесії голова обласної Ради Вячеслав Соколовий прозвітував про його діяльність, роботу депутатського корпусу обласної Ради та її виконавчого апарату за 2022 рік. Одним із пріоритетів діяльності стало забезпечення надійного тилу («Забезпечуємо надійний тил! Усе – для перемоги!»).

– Безпека людей – одне із головних завдань влади в умовах повномасштабної війни, – сказав Вячеслав Соколовий. – Місцевому самоврядуванню довелося реагувати на виклики, з якими раніше ніколи стикалися, та оперативно ухвалювати важливі рішення.

Так, низка рішень обласної Ради стосувалась облаштування сховищ та укриттів.

У березні 2022 року рішенням сесії обласної Ради приміщенню клубу «Курсаль», яке будувалось як бомбосховище, повернули його цільове призначення – рятувати життя людей. Наразі частина приміщення обладнана для надання медичної допомоги, а сховищем користуються також пацієнти лікарні.

Крім того, розпорядженням голови обласної Ради у серпні було утворено робочу групу, яка вивчала стан захисних споруд та укриттів в установах, організаціях, закладах, підприємствах, що є об’єктами спільної власності територіальних громад Вінницької області та перебувають в їх оперативному управлінні.

У результаті роботи комісії на баланс медичного закладу повернули безхозну споруду на території обласної лікарні ім. Пирогова. Ця споруда може бути сховищем для населення.

На початку березня задля координації спільних зусиль Вінницької обласною та міською радами було створено Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб.

– У рамках діяльності Штабу були реалізовані ініціативи, покликані допомогти громадам, переселенцям і жителям області, підтримати тероборону та ЗСУ, сприяти релокації підприємств, відправлення гуманітарних вантажів на фронт і в регіони, які постраждали від активних військових дій, – зазначив Вячеслав Соколовий. – Це вимагає ефективної взаємодії усіх органів самоврядування, представників громадських і волонтерських організацій.

Ще одним важливим рішенням обласної Ради стало надання пільг за оренду майна на час воєнного стану: одна гривня – для забезпечення діяльності Збройних Сил України та Національної гвардії України; а також для підприємств, установ, організацій, що належать до спільної власності територіальних громад Вінницької області, майно яких пошкоджено внаслідок збройної агресії російської федерації.

 

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня