, 10 Червня
booked.net

Загиблому добровольцю-вінничанину відкрили меморіальну дошку у рідному селі

На фасаді школи у селі Матейків, що в Барській громаді, відкрили меморіальну дошку полеглому у російсько-українській війні земляку Олександру Лозінському.

Як пише інформаційне агентство Міністерства оборони України АрміяINFORM,сержант Лозінський  загинув у День пам’яті захисників України минулого року. Лише майже через три місяці його змогли знайти й поховати за християнським звичаєм у селі, де мешкав він і де проживає його сім’я.

У 2022 році Олександр Лозінський добровольцем пішов боронити Україну. 

Остання звістка від воїна була невдовзі після Дня Незалежності. А потім рідні пережили довгі два з половиною місяці пекельних страждань та очікувань: може, все ж таки, живий, може, хоча б у полоні… Та в середині листопада усі надії були зруйновані страшною новиною: загибель головного сержанта механізованого взводу одного з підрозділів 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу підтверджено.

Поліг сержант Олександр Лозінський у кровопролитному бою на Херсонському напрямку 29 серпня, у День пам’яті захисників України. 

Поховали героя у селі Матейків наприкінці листопада. А ось тепер на школі, де багато років пропрацювала його теща, а тепер працює дружина Леся, відкрили пам’ятну дошку на його честь.

На Вінниччині відкрили меморіальну дошку загиблому добровольцю Олександру Лозінському На Вінниччині відкрили меморіальну дошку загиблому добровольцю Олександру Лозінському

Вшанувати пам’ять захисника прийшли представники місцевої влади, родина загиблого, побратими воїна та мешканці Матейківського старостинського округу.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня