, 3 Жовтня
booked.net
24 Вересня, 2020, 13:33

Закінчилася восьмирічна реконструкція дитячого садка у Шпикові

В Тульчинському  районі завершилося будівництво дитсадка, яке тривало 8 років.   Тепер тут зможуть працювати 4 групи на 70 дошкільнят та будуть створені 12 робочих місць для нянь і вихователів.

Реконструкції будівлі поліклініки під дитсадок завершена завдяки програмі президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». На цей проєкт з Державного фонду регіонального розвитку було виділено 7 мільйонів 100 тисяч гривень.

Як інформує прес-служба ОДА, роботи по реконструкції почали у 2012 році. Але року в рік будівництво «переносили»: грошей не виділяли, кінцевих строків завершення не вказували. Лише цьогоріч, за сприяння Вінницької обласної державної адміністрації , садочок включили до Національної програми «Велике будівництво». Проєкт відкоригували відповідно до сучасних норм, після чого з держбюджету були виділені кошти.

Очільник Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов зазначив:

Програма «Велике будівництво» –  це знак якості держави.  Сьогодні завершено ще один об’єкт «Великого будівництва».  Це сучасний інноваційний дитячий садочок в селищі Шпиків.  Я радий, що ми закінчили цей об’єкт з економією коштів ДФРР: на ці кошти буде закуплено меблі та обладнання для харчоблоку. Під час будівництва використовувались новітні технології, зокрема – система вентиляції. Енергоефективні заходи дозволять економити фінанси на оплаті комунальних послуг. Щиро дякую всім, хто долучився до проєкту, в тому числі, громаді селища Шпиків.

Наразі усі будівельні роботи завершили, залишилось закупити меблі, обладнання та інвентар. Кошти на це має виділити Шпиківська громада. Їх частка фінансування проєкту складає 1 мільйон 155 тисяч гривень.

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня