12 Січня, 2024, 15:10
Залужний нагородив Золотим Хрестом сержанта з Томашпільської громади

- Наш захисник та земляк Петро Милимко нагороджений відзнакою Головнокомандувача ЗСУ «Золотий хрест».
Петро — житель села Яришівка Томашпільської громади. З квітня 2022 року боронить українську землю від російського агресора. Нині несе службу на одному з найскладніших напрямків фронту.
Це вже не перша нагорода захисника. За вірність українському народові і військовій присязі, сумлінну службу, відданість і стійкість молодший сержант Петро Милимко раніше отримав Подяку та медалі «Захиснику України» і «За зразкову службу».








