, 12 Червня
booked.net
27 Травня, 2021, 14:45

Заступник голови Вінницької обласної ради Ігор Івасюк вимагатиме спростування фейкової інформації щодо своїх статків

Родина заступника голови Вінницької обласної ради Ігоря Івасюка вже не вперше стає мішенню для медіа-провокаторів. Кілька місяців тому по соціальних мережах було поширено інформацію про його смерть – замовників і виконавців цієї брудної провокації встановлюють правоохоронці. Схоже, тимчасова безкарність надихнула недругів на нову хвилю “креативу”.

Днями один скандально відомий вінницький журналіст опублікував у соціальних мережах “привітання” Ігорю Дмитровичу з “придбанням” маєтку на Середземноморському узбережжі Іспанії. Хоч ім`я його прямо названо не було, але всім було зрозуміло, про кого йде мова. Природно, жодних доказів цієї фейкової інформації надано не було, але це не завадило здійняти галас – мовляв, де ж це набрав стільки грошей посадовець, який більшу частину життя пропрацював у системі освіти і до бізнесу не мав жодного стосунку?

Дарма, що всі статки Ігоря Івасюка давно відомі: як державний службовець та посадовець місцевого самоврядування він відкрито декларує, і завітавши на сайт НАЗК, можна легко пересвідчитися у відсутності нерухомості за кордоном – як у нього самого, так і у членів його родини.

Здавалося б, можна було б поставити крапку і посміятися з журналіста-фейкомета, котрий вигулькнув зі своїм дописом, як Пилип з конопель. Але ж ні – треба ж будь-що читача “смаженою” новиною почастувати!

Замість того, аби ретельно перевірити всю наявну інформацію та належним чином оцінити недолугий закид та його автора, найтиражніша газета Вінниччини поспіхом опублікувала власне “розслідування”, яке, по суті, складалося з повторення фейку та переконливого спростування, яке надав Ігор Івасюк. Тим не менш, висновок “розслідувачів” був дивним – типу, що є правдою, хай вирішують самі читачі. “Родзинкою” публікації стала сумнівна фотокомпозиція: портрет Ігоря Івасюка на тлі чужого маєтку, напрочуд схожого на… віллу Петра Порошенка.

Але, схоже, цього разу авторам і поширювачам так просто все з рук не зійде: Ігор Дмитрович чітко й недвозначно заявив про намір відстоювати свою честь та ділову репутацію – у спосіб, передбачений чинним законодавством. Про це він повідомив у своєму Facebook.

“Впевнений, що варто реагувати на такі сплановані нападки, на поширення замовної і відвертої брехні. Законодавство дає право громадянам відстоювати свою честь і гідність, і я скористаюся наданим мені правом у передбачений законом спосіб! Покарання, відповідно до чинного законодавства, за шкоду честі, гідності і ділової репутації, понесуть і замовники цієї брудної кампанії!” – написав Ігор Івасюк.

Лишається сподіватися, що вінницькі журналісти надалі більш відповідально ставитимуться до поширюваної інформації, а не тиражуватимуть відверто брудні фейки у гонитві за сенсаціями.

Заступник голови Вінницької обласної ради Ігор Івасюк вимагатиме спростування фейкової інформації щодо своїх статків

Заступник голови Вінницької обласної ради Ігор Івасюк вимагатиме спростування фейкової інформації щодо своїх статків

 

Останні новини

Новини

11 Червня
10 Червня
9 Червня