, 29 Травня
booked.net
27 Квітня, 2021, 15:58

За сприяння команди “Української Стратегії Гройсмана” відновлено зупинку електрички в Могилівці

Чимало мешканців Вінниччини були стурбовані скасуванням регіонального потягу 6342 «Гречани-Жмеринка». Розклад цього потягу, який прибував на кінцеву станцію маршруту до 08:00, дозволяв кільком сотням мешканців населених пунктів Северинівської, Жмеринської, Барської громад вчасно діставатися до робочих місць у м. Жмеринка.

В рамках карантинних заходів, впроваджених Урядом, керівництво «Укрзалізниця» тимчасово припинило курсування низки регіональних потягів, які здійснювали рейси за маршрутом «Гречани-Жмеринка», в тому числі й 6342. Згодом, у липні 2020 р., деякі потяги цього маршруту було відновлено, але навіть самий ранній з них – 6344 – прибуває на ст. Жмеринка об 11:16, що фактично унеможливлювало вчасне прибуття багатьох працівників, які мешкають у навколишніх селах, до робочих місць. Чимало людей через це втратило роботу.

Гніванський міський голова Володимир Кулешов та депутат Вінницької обласної ради Володимир Прідолоба (обидва – представники “Української Стратегії Гройсмана”) вирішили допомогти у розв`язанні цієї проблеми шляхом звернення до керівництва “Укрзалізниці”. Перший результат дався взнаки: за два дні ранішній потяг “Гречани-Київ” зупинятиметься у Могилівці – приблизно о 07:35.

  • Зараз ми плануємо провести ще одні переговори з керівництвом “Укрзалізниці”, – каже Володимир Прідолоба. – Хочемо донести думку громад, розташованих вздовж ліній магістралі “Гречани-Київ”. Людям треба вчасно діставатися на робочі місця, тож ранішню електричку треба відновити!

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня