, 27 Січня
booked.net
6 Вересня, 2021, 14:22

«Завершення децентралізації – спільний пріоритет для «Української Стратегії Гройсмана» і «Платформи громад», – голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий

У п’ятницю, 3 вересня, в Івано-Франківську відбувся об’єднавчий форум двох молодих, але вже успішних політичних партій – «Української Стратегії Гройсмана» та «Платформи громад».

Обидві партії вирізняються на тлі українського політикуму тим, що вибудовувалися не під забаганки столичних «вождів», а для захисту законних прав та інтересів територіальних громад, тобто не «згори», а «знизу».

Такий принцип формування потужної політичної сили зумовлений найуспішнішою реформою часів незалежності України – децентралізацією, розпочатою Урядом Володимира Гройсмана. Про важливість завершення децентралізації сказав у своєму виступі на об’єднавчому форумі голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий.

  • Децентралізація, яку обстоював Уряд Володимира Гройсмана, є принципово важливою для громад. Сильні громади – сильна Україна, – сам такою є мета реформи. Громади беруть на себе і повноваження щодо прийняття рішень, і відповідальність. Наразі ми спостерігаємо спроби згорнути децентралізацію, повернути все до того стану, коли у столиці вирішуватимуть, на що витратити кожну гривню у віддаленій громаді. Але люди проти цього, і ми – разом з людьми. «Українська Стратегія Гройсмана» і «Платформа громад» об’єднали свої зусилля, і це знакова подія. Конструктивні політичні сили України об’єднуються, і це ознакою того, що ми переможемо!» – зазначив очільник Вінницької обласної ради.

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня
24 Січня