, 30 Травня
booked.net
18 Лютого, 2021, 16:50

Збір коштів для дітей, хворих на діабет, організувала депутатка з «Української Стратегії Гройсмана»

Людмила Станіславенко, депутатка Вінницької облради від партії «Українська Стратегія Гройсмана», організувала збір коштів  на помпи для дітей, хворих на цукровий діабет.

На своїй сторінці у соцмережі Фейсбук Людмила Станіславенко написала:

– Помпи, які змінять життя дітей на “життя без болю”!!! Маємо 5 маленьких та юних героїв з їх життєвими і до сліз хвилюючими історіями. Незважаючи на складне захворювання, дітки – життєрадісні, сповнені надій та мрій на одужання і “життя без болю”. Вірю, що ми з вами докладемо максимум зусиль та подаруємо їм шанс на щасливе дитинство.

Пані Людмила поділилася історією, написаною мамою  маленького Сашка Кобринського, дитини, що потребує допомоги та підтримки:

– Це наше кохане янголятко, наш синочок. Кобринський Олександр Васильович. Народився 28 січня 2018 року. Зараз Сашуні 3 рочки. Останній рік ми живемо з цукровим діабетом 1 типу, інсулінозалежним. 28.01.2020 року – день, який назавжди змінив наше життя на “до” та “після”. В день нардження сина ми потрапили в реанімацію з цукром 26 ммоль та кетоацидозом. Мабуть, я ніколи не зможу дібрати слова аби описати свій стан в момент, коли лікар сказав ці страшні слова: “У вашого сина цукровий діабет 1 типу. Тепер йому зажди будуть потрібні уколи інсуліну”. Розпач, біль, гнів, відчай, несприйняття, самозвинувачення, відчуження від усіх. Це все нам прийшлось пережити за останній рік. А найгірше – це голодні очі твоєї дитини. Перші тижні з діабетом Сашуня весь час просив їсти, плакав, кричав. Почуття голоду нікуди не зникало. Дивитись на ці голодні оченята найбільша мука. Я й досі почуваюсь монстром, коли він просить банан, яблучко чи печиво, а я не можу йому його дати, бо ще не пора або рівень цукру не дозволяє. Я знаю, що заздрити погано, це великий гріх, але я заздрю тим мамам, які жаліються, що діти не хочуть нічого їсти. Я б віддала своє життя аби повернутись в ті часи, коли наш синочок не хотів їсти, коли я припрошувала його з’їсти хоч пару ложечок, коли він був здоровим… За цей рік ми навчились вимірювати рівень цукру, робити ін’єкції інсуліну, рахувати хлібі одиниці. Часу розслаблятись не має, адже ціна занадто висока – життя… Ми вчимось жити по-новому. Це зовсім нелегко. Кожен день приносить нам нові досягненя, нові перемоги над собою, а інколи і поразки. Ще багато чому варто навчитись, через що пройти. Але життя триває…МИ стараємось робити все аби Сашуня не відчував себе “іншим”, щб він ріс звичайною дитиною. На жаль, це не так просто. Задля гарної компенсації потрібно робити заміри цукру до 10 разів на день, робити ін’єкції інсуліну. Щоденні багаторазові проколи пальчиків, уколи інсуліну – це плата нашого синочка за можливість жити. Дуже хочеться, щоб не боліло. Сашуня хоче ходити до дитячого садочка, але поки що його відмовляюься туди брати. В цьому нам може допомогти інсулінова помпа. Поки що наша сім’я не може дозволити собі купити її самостійно. Я не працюю, оскільки Сашу не беруть до садочка. А заробітньої плати чоловіка не вистачає. Тому ми просимо вашої допомоги!

Людмила Станіславенко запрошує всіх долучатися до збору коштів.

Реквізити для перерахування коштів

Номер рахунку: UA403026890000026006055335396

MFO: 302689 ПриватБанк

Код EGRPOU: 42228639

Або на карту організації:

Картка ПриватБанку

5169 3305 1722 1195

В графі “призначення платежу” просимо вказувати:

– фізичні осіби – “добровільна фінанансова допомога”

– юридичні особи – “безповоротна фінансова допомога”

Останні новини

Новини

29 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня