, 8 Червня
booked.net

Жмеринчанин Володимир Самоляк отримав орден “За мужність” у звільненому Херсоні

Він не зміг стояти осторонь та з самого початку війни добровільно пішов боронити рідну країну від російських окупантів, отримав два поранення, але швидко повернувся до Збройних Сил України.

Жмеринчанин Володимир Самоляк з позивним «Диктор», у складі 42-го окремого мотопіхотного батальйону «Рух Опору», звільняв місто Херсон. А 14 листопада, вже у звільненому Херсоні, особисто Президент України Володимир Зеленський вручив жмеринчанину орден «За мужність». Пишаємося нашим земляком і дякуємо за мужність, відвагу і захист усіх нас!

Сім’я Володимира збирає кошти на авто для хлопця і його побратимів

 Приват: 4149 5100 9033 7413 Ткачук Вікторія

Коли бачиш, як змучені люди зі сльозами радості на очах зустрічають, закидають квітами, аплодують, готові віддати їжу, хоча самі голодують, щоб подякувати. Ці емоції неможливо передати, воно так заряджає, що хочеться йти далі і далі… Доки не звільнимо кожен клаптик рідної землі…

Володимиру 27, він 7 років працював на залізниці, а потім влаштувався далекобійником. Коли розпочалася війна, хлопець повернувся до України та пішов захищати рідну землю.

«Захищати країну виявилось набагато важче, ніж могло здатись на перший погляд. Ворог досить добре озброєний та його дуже багато. Але з часом починаєш звикати до всього», – ділиться жмеринчанин Володимир Самоляк.

Жмеринчанин весь час знаходиться в найгарячіших точках боротьби, захищає кожного з нас та разом з побратимами звільняє українські землі. На Херсонщині наш земляк отримав два поранення, однак швидко повернувся у стрій.

«Дуже мотивувало, коли вже почалися звільнення перших населених пунктів. Коли бачиш, як змучені люди зі сльозами радості на очах зустрічають, закидають квітами, аплодують, готові віддати їжу, хоча самі голодують, щоб подякувати. Ці емоції неможливо передати, воно так заряджає, що хочеться йти далі і далі… Доки не звільнимо кожен клаптик рідної землі… До останнього не вірив що ми дійшли так далеко, коли вже звільнили Берислав, а потім побачили Дніпро. Ці емоції було неможливо передати, настільки то було довгоочікувано. А коли вже заїхали у Херсон, то очі бачать, а не можеш повірити, що нарешті ми змогли це зробити», – розповідає Володимир.

За колосальні зусилля під час деокупації територій Президент України Володимир Зеленський 14 листопада у звільненому Херсоні нагородив орденами «За мужність» українських військових, серед яких жмеринчанин Володимир Самоляк.

«Коли мені сказали шукати чисті речі, то думав що просто вручать якусь грамоту, але виявилось що приїхав нагороджувати нас сам Президент. Емоції були стриманими, бо розумію що ця нагорода не тільки моя, а всіх моїх побратимів, з якими разом ми йшли до цієї мети. Без них я б ніколи не заслужив такої нагороди. Неймовірно приємно, коли отримуєш нагороду від самого Президента. Розумієш, що не даремно старався», – мовив Володимир Самоляк.

Саме завдяки зусиллям наших захисників зло не може прийти на нашу землю!

Слава і честь українським Героям – сміливим, незламним, загартованим в боях!

Останні новини

Новини

7 Червня
6 Червня