, 7 Лютого
booked.net
23 Листопада, 2021, 12:38

Журналісти Інтернет-видання, яке пов’язують з Петром Порошенком, масово звільняються: “В редакції – токсична атмосфера”

Частина редакції видання «Букви» заявила про своє звільнення через «токсичну атмосферу в редакції». Вона звинуватила керівництво у булінгу, образах та необґрунтованих докорах.

Про це йдеться у відповідному дописі, опублікованому вранці 23 листопада на Facebook-сторінці видання (згодом його видалили). Про ситуацію в редакції  розповіла одна зі співробітниць, яка вирішила звільнитись.

«Упродовж останніх тижнів більшість співробітників редакції чули від керівництва докори про те, що через них падає “капіталізація бренду” (що б це не було). У декого навіть вимагали за це компенсацію», — йдеться у заяві.

 «Словом, ми подумали: справедлива оплата праці та повага до працівників і читачів… Хіба вони не можуть стати найчеснішим показником того, чого цей бренд вартий? Замість цього ми стали свідками публічних принижень звільнених без попередження колег, а надалі — й читачів», — ідеться в дописі.

У ньому згадали також про «агресивну поведінку нібито СММ-ника» видання.

«Він ще розповідав про “мамчині гроші” й те, кого з вас “не хотів батько”, у коментарях під нашими дописами. Хтось іще не зрозумів, що цією загадковою рішучою персоною був Петро Терентьєв (власник “Букв” — ред.)?» — ідеться в заяві.

Водночас іще в одному дописі на Facebook-сторінці видання згодом написали«Команда “Букв” трохи здивована, що за них розписалися їхні колеги. Але менше з тим — є новини, і ми вам їх принесли…»

Останні новини

Новини

6 Лютого
3 Лютого
2 Лютого