, 27 Січня
booked.net

“Значна частина повноважень, яка рудиментарно залишалася на рівні РДА, перейде на рівні громад”, – Валерій Коровій

Ексголова Вінницької ОДА Валерій Коровій – у першій п’ятірці кандидатів у депутати до Вінницької обласної ради від «Української Стратегії Гройсмана». Кандидатів у депутати від обласної ради у Вінниці  назвали сьогодні, 19 вересня, під час форуму «Кожен житель Вінниччини ВАЖЛИВИЙ».

Виступаючи під час форуму, Валерій Коровій зазначив, що попереду в команди Гройсмана дуже багато роботи, адже популізм і непрофесіоналізм нинішньої влади руйнує те, що було зроблено дуже важкою працею, і цьому потрібно протистояти.

«Попереду – не тільки нові можливості, й нові виклики. З нового року ми входимо в нову систему організації регіональної влади, – наголосив Валерій Коровій. – Ми повинні розуміти, що значна частина повноважень, яка рудиментарно залишалася на рівні районних державних адміністрацій, перейде на рівні громад. І нам потрібно дивитися в очі людям і показувати позитивний результат. Це велика відповідальність, яка покладається на кожного з нас. Це ж стосується й можливості формування обласною радою обласного виконавчого комітету і перетворення депутатського корпусу з клубу, в який просто приходили поговорити і покричати, в дієвий орган, який розвиватиме регіон».

Два місяці команда «Української Стратегії Гройсмана» працювала над формуванням «Стратегії 2030» – плану розвитку кожної громади і всієї Вінниччини на найближчі 10 років. Своїм завданням ця політсила бачить втілення в життя цієї стратегії.

«У нас є одна дуже велика перевага. З давньогрецької слово «стратегія» перекладається як «мистецтво полководця». У нас є полководець – лідер «Української стратегії», – зауважив Валерій Вікторович.

Перший крок до успіху, на думку Валерія Коровія, – це формування дієвої команди, і цей крок зроблено.

«Сильний регіон – це середовище для розвитку сильної громади. Ми розвиватимемо цілу низку інвестиційних проектів. І для цього ми маємо сформувати потужну команду, яка здатна на такі позитивні зміни. Розпочинаємо будувати успішну Україну з Вінниччини. Все тільки починається!» – сказав на завершення виступу Валерій Коровій.

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня