, 20 Квітня
booked.net
4 Березня, 2021, 9:51

Знешкоджували умовно вибуховий пристрій: на Вінниччині СБУ провела контрдиверсійне тренування

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Вінницькій області провела спеціальне тренування. Заходи відбулись на базі стратегічно важливого підприємства, що здійснює електрозабезпечення Вінницької, Тернопільської, Хмільницької та Чернівецької областей.

У пресгрупі Управління СБУ у Вінницькій області повідомляють, що метою тренувань стала перевірка стану антитерористичної захищеності об’єкта критичної інфраструктури і готовності силовиків до протидії можливим загрозам. Також реалізовано заходи щодо вдосконалення рівня відповідної міжвідомчої взаємодії.

Під час тренувань проведено комплекс заходів із виявлення та знешкодження умовного вибухового пристрою, перевірено систему оповіщення та евакуації громадян.

Знешкоджували умовно вибуховий пристрій: на Вінниччині СБУ провела контрдиверсійне тренування

У навчаннях брали участь співробітники підрозділів Служби безпеки України, Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій та представники НЕК «Укренерго».

Після завершення тренувань Штаб координаційної групи проаналізував кожен їх етап і надав рекомендації щодо вдосконалення системи охорони об’єкту та алгоритму спільних дій з нейтралізації терористичних загроз.

Останні новини

Новини

19 Квітня
17 Квітня