, 27 Листопада
booked.net

Зниклу вінничанку та її дітей поліція знайшла на Одещині

11 березня оперативники Вінницького районного управління поліції спільно з працівниками ювенальної превенції розшукали  25-річну вінничанку, яка  два дні тому разом із  маленькими дітьми пішла з дому, не повідомивши рідних, – інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

10 березня  до поліції з повідомленням про зникнення дружини та двох дітей звернувся 34-річний вінничанин. Чоловік розповів, що  напередодні,  близько 12.00 години, жінка разом із синами, 3-річним  Євгеном та 5-річним Тимофієм, пішла з дому та до теперішнього часу не повернулась, на дзвінки не відповідає.

Як розповів начальник  сектору розшуку злочинців і безвісти зниклих громадян Вінницького районного управління поліції Сергій Річняк, до розшуку зниклої жінки та її дітей  задіяли весь особовий склад підрозділу. Орієнтування з їх прикметами розіслали всім пішим та мобільним нарядам поліції та надали в засоби масової інформації.

Поліцейські опитали родичів, друзів  зниклої жінки, встановили коло її спілкування.  Було з’ясовано, що вона гостювала в своєї подруги в Одеській області. В подальшому правоохоронці розшукали її в  одному з сіл Одеської області.

Розшукана  жінка розповіла вінницьким поліцейським, що вона залишила домівку через непорозуміння із чоловіком й  додому повертатись не має наміру.

Останні новини

Новини

26 Листопада
25 Листопада
24 Листопада