, 5 Червня
booked.net

“Золоте правило”: Вінницький теробороновець розповів, як вижити на війні

Максим з Вінниччини ще у 2014 році пішов добровольцем захищати Україну. Після повномасштабного російського вторгнення чоловік знову взяв до рук зброю. Зізнається, на передовій існує “золоте правило” – чим швидше вкопаєшся, тим вірогідніше, що виживеш. 

Про бійця-добровольця пише пресслужба 120-ої бригади  територіальної оборони Збройних сил України. 

“Фарт, віра в себе та Бога, і, звісно ж, безпека. Чим швидше й глибше вкопаєшся в землю, тим вірогідніше виживеш”, – розповів військовослужбовець Максим про своє виживання.

Військовий ще у 2014 році пішов добровольцем, пройшовши чимало запеклих боїв. Однак повномасштабного вторгнення РФ він знову добровільно вирушив на захист Батьківщини.

“Поки не заїхали в район бойових дій, було відчуття дежавю. Але згодом стало зрозуміло, що це не така війна, яка була раніше. Противник використовував більше обстрілів, важкої зброї, авіацію, фосфор, хімію..”, – продовжив тероборонівець.

За словами чоловіка, найбільше йому запам’яталося, як доводилося рити землю під ворожими обстрілами. Після ротації підрозділ Макисма прикриває український кордон на північному напрямку. Нині військові обладнують бойові позиції та укріплюють лінію оборони.

“Ми приїхали облаштовувати позиції за п’ять кілометрів від противника. Нас помітили, тож ворожі танки та артилерія взялися гатити в нашу сторону. Хоч яка тверда була земля, ми вкопувалися швидко і щоденно. Врешті-решт вистояли. Кілька разів вороги намагалися йти на штурм, але вже наша артилерія їх зупинила. А пізніше ми пішли вперед, погнавши окупантів з Харківщини”, – пригадав вінничанин.

Боєць додав, що свого часу ворог заходив й на північний напрямок, але його відігнали побратими. Мовляв, і якщо окупанти ще раз сюди поткнуться, то підуть вслід за “русским кораблем”.

 

Останні новини

Новини

4 Червня
3 Червня
2 Червня
1 Червня
31 Травня