, 18 Жовтня
booked.net
3 Лютого, 2021, 15:01

Золото та срібло: перемоги паратхеквондистів з Вінниччини

Паратхеквондисти Ладижина продовжили свою серію перемог на міжнародному рівні. 30 січня у Сполучених Штатах Америки завершились онлайн-змагання серії «А» чемпіонату світу з бойових мистецтв “Martial arts World championship-2021”.

У цих змаганнях Україну представляли спортсмени Ладижинського спортивного клубу «Сіндо» і Вінницької ДЮСШ «Інваспорт», члени збірної команди України з тхеквондо WT (УОРА) Дарія Мигулько та Владислав Антонюк. Про це повідомляють на сайті Відділення Національного олімпійського Комітету у Вінницькій області.

За результатами у скарбничці команди по одному золоту та сріблу. В змаганнях серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату Дарія Мигулько стала чемпіонкою світу (вже вп’яте), а Владислав Антонюк на цих змаганнях виборов срібну нагороду.

– Наші чемпіони продовжують рухатися вперед, незважаючи на «вибрики долі». Дякую батькам спортсменів за віру в нас та фінансову підтримку участі у змаганнях наших параатлетів. Дякую моїй команді за підтримку та довіру до мене, як тренера. Разом – ми сила, – прокоментував результати тренер призерів світового змагання Сергій Брушніцький.

Останні новини

Новини

16 Жовтня
15 Жовтня
13 Жовтня
12 Жовтня