6 Березня, 2024, 12:52
“Золотим Хрестом” Головнокомандувача ЗСУ відзначено захисника з Крижопільської громади

До повномасштабного вторгнення військовий працював вчителем
Нагрудний знак від Головнокомандувача ЗСУ «Золотий хрест» отримав ще один житель Вінниччини. До повномасштабного вторгнення 25-річний житель села Крикливець Крижопільської громади Олег Кицюк навчав школярів біології, а зараз боронить незалежність України на Донецькому напрямку.
Високу нагороду вінничанин отримав за проявлену особисту мужність, стійкість, рішучість і успішне виконання бойових завдань. Як доброволець Олег Кицюк захищає батьківщину від окупанта на Донецькому напрямку. За його плечима Авдіївка, Мар’їнка та інші гарячі точки.









